Preskočiť k hlavnému obsahu »

Marketingový souhlas zpracování osobních údajů

Novinky, slevové akce/kupony a jiná obchodní sdělení týkající se eshopu Tepezcohuite zasíláme prostřednictvím emailu nanejvýš jednou až dvakrát měsíčně.  

Marketingový souhlas zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti Květa Zahrádková , se sídlem se sídlem Žampach 83, Žampach 564 01, IČ: 88604888 , (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:
- jméno a příjmení
- e-mail

2. Jméno, příjmení, a e-mail je nutné zpracovat za účelem zasílání obchodních sdělení. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. V rámci obchodních sdělení budeme nanejvýš 1-2x měsíčně zasílat prostřednictvím emailu informace o novinkách v e-shopu Tepezcohuite a slevových akcích/kuponech.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti

• adresa: Květa Zahrádková, Žampach 83, Žampach 564 01
• email: info@tepezcohuite.cz

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
a. Poskytovatel služby provozování eshopu NoStress Commerce s.r.o.
b. Poskytovatel mailingových služeb MailChimp
c. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.


5. Správce má v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Příjemci osobních údajů ve třetích zemích jsou poskytovatelé mailingových služeb (např. MailChimp) / cloudových služeb.


6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
- vzít souhlas kdykoliv zpět,
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů. Máte-li jakékoli dotazy ohledně tohoto marketingového souhlasu, kontaktujte nás prosím na adrese:

Květa Zahrádková

Žampach 83

Žampach

564 01

email: info@tepezcohuite.cz